חיפוש
  • יורם בן דהן

איך לבחור סיגר? המדריך להתאמת הסיגר לפי נסיון המעשנים, התקציב, הטעם והאישיות

כל מי שרוצה להתחיל לעשן סיגרים מכיר את הסיגר הקובני בעבודת יד ורוצה להתחיל בו. כאן יש אבל גדול. כדי להגיע להנאה מקסימלית אין קיצורי דרך. להתחיל בסיגר קובני יוקרתי זו תהיה שטות, שלא תאפשר לך הנאה מושלמת ובזבוז של סיגר יקר. התאמת הסיגר לניסיון, לטעם, לתקציב, לאישיות ואפילו לאלכוהול זו אומנות! יורם מגלה את כל הסודות והשאלות שהוא מגשש לפני שהוא ישלוף את הסיגר מהיומידור וייתן לך לנסות.

חנות אש טבק וסיגרים ויורם בן דהן מומחים בעישון סיגרים מסיגר קובני בעבודת יד ועד סיגר תעשייתי

שאלון בחן את עצמך להתאמה מקסימלית בין המעשנים לסיגרים


הגודל של הסיגר לא קובע, אלא ההתאמה למידותיך

רוב האנשים יודעים שהם רוצים להיכנס לפוזה של הסיגר, ולהחזיק בסטייל סיגר יוקרתי בין האצבעות. מעטים יודעים עם איזה סיגר הכי כדאי להתחיל לעשן. האמת, אין סיגר אחד שהוא הכי טוב למעשנים מתחילים, אלא זה עניין של התאמה בינך לבין הסיגר.

התייעצות אישית עם יורם תחסוך לך כסף ותאפשר לך להגיע להנאה מהר יותר. יורם הוא כמו הויקיפדיה של תרבות הסיגרים, בעל הבנה ברזי עולם מעשני הסיגרים. התאמת הסיגר למידותך זו אומנות.


מה חשוב לך יותר הפוזה של הסיגר או ההנאה מהעישון?

בחנות אָש לא ידחפו לך סיגר קובני יקר ויוקרתי, אם עדיין אין לא הגעת לבשלות ולניסיון בעישון סיגרים. מעשנים מתחילים יתקשו להגיע להנאה מלאה מסיגר קובני בעבודת יד. כמובן שאם חשוב לך להחזיק בסטייל בין האצבעות סיגר קובני יוקרתי עם חבק (בנדרולה) של קוהיבה, כסמל סטטוס - לא נעצור אותך. ליורם אכפת מהחוויה שלך ולכן ימליץ לך דווקא על סיגר תעשייתי זול ופחות נחשב, אך מתאים למתחילים.


בסיגרים אין קיצורי דרך! מה הניסיון שלך בעישון סיגרים?

כדי להגיע להנאה מלאה יש דרך:

סיגרים זה עניין רציני הדורש סבלנות - אם לא עושים את הדרך אפשר לשלם יקר ולא להינות מהחוויה.


סיגר לכל כיס, כמה כסף יש לך להשקיע בסיגרים?

שאלת התקציב גם רלוונטית להתאמת הסיגר למעשנים. סיגר נתפס כחוויה יקרה ואקסלוסיבית למעמד הגבוהה. זה נכון, אבל יש גם סיגרים זולים שמתאימים בעיקר למעשנים מתחילים.

אלו מדרגות המחירים של הסיגרים:

  • הסיגרים התעשייתיים בעבודת מכונה הם הכי זולים - 5 ₪