טבק לגלגול

טבק לגלגול חוסך 30% בהוצאות ונקי יותר

סיגריה מקופסה זה כמו נקניקיה תעשייתית

ענף הטבק לגלגול תפס תאוצה בשנים האחרונות והמוני מעשנים עוברים מחפיסות סיגריות לטבק לגלגול. הגורם העיקרי למעבר לסיגריות בגלגול הוא חיסכון של לפחות 30% בעלויות. גלו עוד יתרונות של עולם הגלגול >

 
יורם בן דהן מומחה לגלגול טבק לסיגריות בגלגול, סיגרה בגלגול מוזילה את המחיר

טבק לגלגול VS סיגריות תעשייתיות

יורם מתמחה בסיגריות לגלגול וממליץ בחום על המעבר, בדיוק כמו ההבדל בין אוכל תעשייתי ומעובד לתבשילים "הום-מייד". החומר של הטבק לגלגול גם נקי יותר ללא כימיקליים ונייר הגלגול ללא חומרי בערה כמו בסיגריות התעשיות. עוד 6 סיבות מצוינות שמקצוענים עוברים לטבק לגלגול.

 

בחנות אָש יש את כל מגוון עלי הטבק ותחליפי הטבק. יש לנו גם את כל האביזרים שצריך לגלגול טבק: מכונות גלגול, עלי סיגר לגלגול, פילטרים, נרתיקים לגלגול, וקופסאות סיגריות מעוצבות.

בחנות אָש יש עלי טבק ותחליפי הטבק, אביזרים לגלגול טבק: מכונות גלגול, עלי סיגר לגלגול, פילטרים, נרתיקים לגלגול, וקופסאות סיגריות מעוצבות.

טיפ - כדאי לעבור לסיגריות לגלגול לא רק בשל החיסכון והפחתת העישון. סיגריה בגלגול להבדיל מסיגריה תעשייתית נגמרת יותר לאט. בזמן שלא מעשנים ומניחים את הסיגריה במאפרה היא נכבת ולא נשרפת, גם ללא טעמי לוואי.

טיפ מאש טבק סיגריה לגלגול זולה יותר, נקייה יותר ועוזרת לגמילה

הידעת? המעבר לגלגול סיגריות בהכרח מוריד את כמות העישון, כיוון שהסיגריה לא זמינה. בכל פעם שיש חשק לסיגריה נדרשות שתי ידיים פנויות להכנת הסיגריה. כמובן לא ניתן לגלגל סיגריה לדוגמא בזמן נהיגה.

למה לעבור לסיגריות בגלגול כי מעשנים פחות ונהנים יותר חנות אש