חיפוש
  • יורם בן דהן

6 סיבות מצוינות לעבור מקופסאות סיגריות לעישון טבק בגלגול, המהפכה שמגלגלים מעשני הסיגריות

בשנים האחרונות מעשני הסיגריות מגלגלים מהפכה. שוק יצרניות הסיגריות עובר מחפיסות סיגריות לסיגריות בגלגול. למה מעשני הסיגריות מצביעים במצתים ועוברים מסיגריות תעשייתיות לסיגריות הום-מייד של טבק מגוגלגל? יורם בן דהן מחנות אָש, מיסיונר של "מהפכת הגלגול" ייתן לך 5 סיבות שוות לעבור מקניית קופסת סיגריה לגלגול סיגריה.

בשנים האחרונות מתרחש מעבר היסטרי מחפיסות סיגריות לאריזות טבק לגלגול. השינוי הזה שמובילים המעשנים מצריך את יצרניות הסיגריות לפתח פתרונות יצירתיים ואטרקטיביים למעשנים.

אש טבק ויורם בן דהן מומחים בטבק לגלגול  וסיגריות לגלגול במחיר זול בתל אביב

כל היתרונות שבגלגול סיגריות לעומת סיגריות תעשייתיות מקופסא


כסף כסף כסף

הגורם העיקרי למעבר לגלגול סיגריות הוא החיסכון של לפחות 30% בעליות. מעשנים שמפסיקים לקנות חפיסות סיגריות ומגלגלים בעצמם את הסיגריות חוסכים בהוצאות כל חודש.

הנה המספרים: סיגריה עולה X אריזת טבק + פילטרים + נייר גלגול = X


טבק נקי, בלי 470 סוגים של כימיקלים ויש גם יותר סוגים

השינוי מאתגר את חברות הסיגריות, ומצריך אותן להיות יותר אטרקטיביות ויצירתיות. כיום יש יותר סוגים וטעמים של טבק לגלגול. הטבק לגלגול נקי, ולא מכיל: תוספות וכימיקלים, חומרי ריסוס ושימור וחומרים לא טבעיים. בסיגריה מקופסה יש 470 כימיקלים שמסוכנים לבריאות. בטבק לגלגול יש יותר ניקוטין שהוא עצמו פחות מסוכן. היום גם יש תחליפי טבק שלא כוללים ניקוטין, החומר המדרבן לסיגריה הבאה.


הטעם כמו המעבר מאוכל תעשייתי לבישול ביתי

ארזתם לבד? כשכול אחד ואחת מגלגלים את הסיגריה לעצמם, אפשר לדעת בדיוק מה יש בפנים. יורם אומר שזה בדיוק כמו ההבדל בטעם בין אוכל מעובד לאוכל הום-מייד. המעבר לסיגרים לגלגול מאפשר גם כניסה לעולם של טבקים בטעמים לדוגמא: תפוח, שוקולד, דובדבן, וניל, קפה, מנטה.


אין חוכמות סיגריות מגולגלות מעשנים פחות

המעבר לגלגול סיגריות בהכרח מוריד את כמות העישון, כיוון שהסיגריה לא זמינה. בכל פעם שבא לך סיגריה נדרשות שתי ידיים פנויות לגלגול הסיגריה. כך לדוגמא לא ניתן להכין סיגריה בנהיגה. כמובן שניתן להכין ולגלגל מראש, ביננו לא רבים עושים זאת. הרי כל הקטע בסיגריות זה הדחף הספונטני.


סיגריה מגולגלת נגמרת יותר לאט ובלי טעם לוואי

נייר הגלגול ללא כימיקלים, לעומת הנייר בסיגריות התעשייתיות שמכיל חומרי בערה, המאיצים את סיום הסגרה. בסיגרה מגולגלת זה בדיוק להפך. בזמן שלא מעשנים ומניחים את הסיגריה במאפרה, הסגרה נכבית ולא נשרפת. אין גם טעם לוואי כשחוזרים לסיגרה, שקיים בסיגריה מקופסה. חיסכון כבר אמרנו?